Úvod | Super (rubriky)

PO KOM TY DĚTI JSOU?

/PRAHA/ Dospělí se ve svých dětech zhlížejí a cokoliv jim ti rošťáci vyvedou, upadne časem do zapomnění. Tatínkové z Novy si však přejí, aby uměli lépe zvládat emoce ve chvílích, kdy se výchovné konflikty právě provalí na světlo. Jak je přes všechnu tu lásku vychovat, aby neutrpělo ani ego rodičů, ani potomků?

Třískají se jak koně Synové Slávka Boury

Mladší Martin Boura (9) prokázal při natáčení Silvestra statečnost a cit pro dramatický smysl. Měl odvahu překročit svůj stín a přestat se stydět. Starší Marek (13) se naopak stáhl do své ulity zamlklého sportovce a z Barrandova zdrhnul. Jak nám jejich tatínek Slávek Boura prozradil, ~jímá ho děs a hrůza, že budou v pubertě stejně šílení, jako byl on~. ~Oni mě v podstatě ani nerozčilujou. Jenom se strašně moc perou. Starší mladšího a mladší si zas nedá pokoj a provokuje staršího. To je taková jejich nová společenská hra,~ popisuje domácí pohodu Boura. Bratrské ~pošťuchování~ oba mládence vytočí do ohromných slz, až se pokaždé zapřísahají, že se tentokrát urazili už nadosmrti.

Vždycky prosadí svou Dcera Pavla Dumbrovského

Pavel Dumbrovský zřejmě přichází o prestižní funkci hlavy rodiny. Jeho čtrnáctiletá Veronika přivedla do domácnosti nového člena a ten zaujal místo miláčka rodiny. ~Donesla domů podvraťáka a nakonec se zdá, že u nás dokonce i zůstane,~ stěžuje si zanedbávaný otec. ~Podvraťák~ je ve skutečnosti veselý pes z útulku. Černá obluda po svém pánovi skáče radostí - to na přivítanou, ale Pavel nemůže psovi přece jenom zapomenout dějící se křivdu. ~Vždyť on dostává takové dobroty, co doma obyčejně nejíme ani my,~ kroutí hlavou Dumbrovský.

Vězení se nebojí Syn Radka Johna

Péťa John (7) má od svého tatínka informaci, že se do vězení chodí už od první třídy. Takhle se ho otec pokouší přimět, aby občas přehodnotil své chování. Nedávno totiž Péťa ukradl při hodině bojového umění hodinky a Radek John chtěl syna před našimi zraky přivést na správnou cestu. Netušil, že ho vlastní syn překvapí nevyzpytatelnou přímočarostí dětské logiky. ~A ty jsi ty hodinky pak vrátil, synku, že jo? ~Ne, ještě je mám doma.~ ~Takže při příští hodině bojového umění musíš co...?~ ~Já je zkusím vyměnit za gameboye...~

Nesmlouvavá dvojka Synové Pavla Zuny

Rozkošná šestiletá dvojčata Honza a Matěj Zunovi jsou ze skupiny těch, kterým se mírně říká zlaté stříbro. Při natáčení letošního Silvestra patřila dvojčatům celá dekorace a s kamerami ani ostychem si kluci nedělali vůbec žádný problém. Jenomže nikdy nebyli právě tam, kde je chtěl režisér Jiří Adamec mít. ~Oni jsou hrozně tvrdohlaví a vždy dělají přesný opak toho, co se jim řekne,~ svěřil se nám Pavel Zuna. ~I kdyby něco opravdu chtěli udělat, tak to neudělají už z principu, že musejí stát v opozici vůči rodičům. Jsou na to totiž dva, a proto je velmi těžké přesvědčit je o opaku,~ vzdychl si nad svými rošťáky sympatický moderátor.

Dcera Jana Tuny Vyvádí na veřejnosti

Jan Tuna učil svou dceru plavat v Máchově jezeře. Zuzanka (7) se ale hodně brání novým věcem, které ještě nezkusila. Proto táta zatnul zuby a dceru do vody doslova hodil. Netušil, že mu tam připraví horké chvíle. ~Ztropila mi mezi lidma takovou scénu! Křičela: Tati ne, tati ne! Už jsem si připadal jako tyran, když mi najednou po chvíli s úspěchem uplavala,~ vzpomíná na své veřejné představení Tuna. Jeho výchovná metoda tehdy sklidila úspěch. A lidi kolem začali unavenému tatínkovi dokonce tleskat.

Odhaluje EROTIKU Dcera Václava Tittelbacha

Tittelbachovou dcerou Kamilou (14) prý dennodenně cloumá puberta. Tatínek ji už od čtyř let bere na vodu a doufal, že ho na dceři při jeho rozumné výchově už nic nepřekvapí. Jak posléze zjistil, s dívčí pubertou neměl donedávna očividně ještě dost zkušeností. ~Jednou jsme byli pozvaní do hotelu mého kamaráda. Moje dcera se spolu s kamarádkou rozhodla zažít trochu zakázaného vzrušení,~ vypráví téměř rodinný příběh Tittelbach. ~Ty malé bestie si myslely, že kamarádův mobil je erární, a tak potajmu volaly na horké erotické linky. Poslouchaly to tak dlouho, že se účet vyšplhal až na 1600 korun,~ řekl nám o Kamile její otec a na závěr výchovně dodal: ~Peníze jsme pak dceři dlouho strhávali z kapesného.~

Datum vydání: 7.11.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Bartošová obviňuje trenéra, Huf zase zpěvačku
Štefan Margita: Na tlusťochy není nikdo zvědav!
Depardieu: Jsem dítě ulice!
Růžičková se stěhuje do stodoly
Pavel Richter dostal zálusk na Cruzovou
Tereza Pergnerová v blázinci

Novější články z této rubriky:

Nesvadbová: On je ochoten koketovat i s popelnicí
Horníčkovi se už lépe dýchá
Tereze Pergnerové VYKRADLY BYT KAMARÁDKY
Dalibor Janda našel záhadnou TRUHLU
Michal David: Prodá své hudební dítě do Paříže?
Kotvald a Hložek JSOU NA SEBE JAKO cizí