Úvod | Super (rubriky)

Bartošová obviňuje trenéra, Huf zase zpěvačku

/PRAHA/ Dramaticky skončila zpočátku idylická spolupráce zpěvačky Ivety Bartošové a trenéra českých celebrit, mistra světa ve sportovním aerobiku a trojnásobného mistra Evropy Davida Hufa. Zpěvačka obvinila svého bývalého trenéra, že na ni naložil maximální cvičební zátěž bez chvíle oddechu, že z ní chtěl udělat kulturistku s velkými svaly a ve spolupráci s předním českým dietologem Petrem Havlíčkem ji předávkoval prášky. To prý odnesly její ledviny a výsledkem byl zničený metabolismus. ~Měla jsem přetrénované svalstvo,~ nechala se slyšet Bartošová. ~Vyčítají mi, že jsem přibrala, protože jsem své trenéry opustila,~ tvrdí dokonce zpěvačka, která prý teď třikrát týdně cvičí po dvou hodinách v říčanském fitnesu a jak včera prozradila deníku Super, shodila již vše, co nabrala.

Žádné extrémy

David Huf jen nevěřícně kroutí nad Ivetiným obviněním hlavou: ~Nechápu, jak může říkat takové nesmysly. Vyloženě lže! Ve sportu dělám teoreticky i prakticky léta a vím moc dobře, že tělo není stroj. Cvičili jsme asi čtyřikrát až pětkrát týdně hodinu podle Ivetiných časových možností. Její tělo bylo ve strašném stavu. Ale i přesto jsme nešli do žádných extrémů. Věnovali jsme se strečinku a protahování ochablého svalstva. Byl to kompletní servis i se speciální dietou od Petra Havlíčka, který pečuje o naše olympioniky. Nechápu, jak může Iveta hodnotit naši odbornost, když se v těchto věcech vůbec nevyzná!~ podivuje se Huf. ~Nebyla předávkovaná žádnými prášky! Šlo pouze o běžně prodejné minerály a vitaminy, které musí tělo doplňovat, když cvičí!~

Dojížděl i do Říčan

Podle Hufa byla zpěvačka zpočátku nadšená. Lepší fyzická kondice jí prý zlepšila i psychiku. ~S Ivetou byla zábava a nedělala ze sebe primadonu. Poslouchala moje rady a pečlivě cvičila. Byla pozitivní, vstřícná a veselá. Byla se cvičením spokojená. Zhubla a rozhýbala se! Nevím, proč se její postoj obrátil o 180 stupňů! Vytvořil jsem pro ni zvláštní program a individuálně jsem se jí věnoval. Když neměla čas, dokonce jsem za ní dojížděl do Říčan! To vše úplně zadarmo! Přitom hodina s osobním trenérem stojí 700 korun! Plánovali jsme také společné natočení cvičební videokazety a další projekty! A najednou přestala chodit. Nezatelefonovala, nic mi nevysvětlila. Prostě zmizela bez omluvy. To jsem ještě nezažil. Na to nejsem se svými klienty zvyklý!~ nechápe zpěvaččino chování David Huf, který trénuje také Ilonu Csákovou, Ondřeje Soukupa, Gabrielu Osvaldovou, Mirka Šimůnka, Lucii Výbornou a dokonce i Jiřího Menzela.

Nezná míru

Podle Hufa nebyl rozhodně problém ve zvoleném tréninkovém programu, ale ve zpěvaččině životním stylu. ~Nahrnula na sebe spoustu pracovních povinností a nedokázala si určit priority. Nezná míru. V tom je Ivetin problém. Samozřejmě tělo není stroj a potřebuje nejen fyzickou zátěž, ale i odpočinek. A to ona neumí. Je to škoda, protože dobrá fyzická kondice pozitivně ovlivňuje i psychiku člověka,~ je přesvědčen Huf, pro kterého je prý chování zpěvačky velká životní zkušenost. ~Pracovat se známou osobností pro mě byla výzva a těšil jsem se na výsledky! To, co Iveta udělala, se mě velice dotklo a ještě víc se to dotklo Petra Havlíčka, který je uznávaným dietologickým odborníkem. Ivetino chování je neomluvitelné!~ říká Huf.

Nový jídelníček

Iveta má na věc jiný názor. ~Skončila jsem spolupráci proto, že každodenní posilovací cvičení mi nevyhovovalo, a ačkoli jsem na to měsíc upozorňovala, nic se nezměnilo. Nedělalo mi to dobře. Program, který mi naordinovali, mi zatěžoval ledviny a játra a nebyl uzpůsoben na mou tělesnou konstituci. Spolupráci jsem ukončila v tichosti a v dobrém a nechtěla jsem o těchto problémech nikde mluvit. Pan Havlíček se ale ozval první a to mě mrzelo!~ je přesvědčená Iveta, která prý má nyní nový upravený jídelníček na pět až šest menších jídel denně a její stravovací režim obsahuje dostatek ovoce a zeleniny. ~To vše na přírodní bázi, takže žádné proteiny, žádné tablety!~ dodává Iveta.

Datum vydání: 7.11.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Štefan Margita: Na tlusťochy není nikdo zvědav!
Depardieu: Jsem dítě ulice!
Růžičková se stěhuje do stodoly
Pavel Richter dostal zálusk na Cruzovou
Tereza Pergnerová v blázinci
Rozchod? ANO, ALE DŮSTOJNĚ!

Novější články z této rubriky:

Nesvadbová: On je ochoten koketovat i s popelnicí
Horníčkovi se už lépe dýchá
Tereze Pergnerové VYKRADLY BYT KAMARÁDKY
Dalibor Janda našel záhadnou TRUHLU
Michal David: Prodá své hudební dítě do Paříže?
Kotvald a Hložek JSOU NA SEBE JAKO cizí