Úvod | Super (rubriky)

Kňažko se nechal svázat košilí

/PRAHA/ Tajná setkání plná náruživého sexu prožila se slovenským ministrem kultury Milanem Kňažkem pražská produkční Karolina. Na erotiku, která se vymyká všem představám, vzpomíná dodnes. ~Jen při zvuku jeho hlasu se mi začala podlamovat kolena a mrazit mě na páteři....~ Líčí své první setkání se slovenským playboyem Karolina. ~Seznámili jsme se před třemi lety na večírku filmového festivalu v Karlových Varech, který jsem zajišťovala jako produkční,~ svěřila se včera deníku Super bývalá Kňažkova milenka. ~Tehdy ale mezi námi k ničemu nedošlo!~

Vášnivá noc

Než se ministr ozval, uplynulo několik měsíců. Pak ale jeden únorový večer zazvonil telefon. ~Ahoj Karolinko, jak se máš? Jedu k vám na festival... V Praze bude taková snobská party, co pořádá premiér. Nechceš se přijít podívat?~ líčí ve své knize Téměř sexuální záležitost aneb Mé hvězdné známosti ministrovo vábení Karolina. Večer prý skončil v ministrově hotelovém apartmá u sklenky červeného vína. ~Začalo to Milanovým návrhem, abychom si povídali o sexu,~ popsala včera úvod nečekaně vášnivé noci se slovenským politikem.

Kousala a škrábala

Noc ale nabrala rychlý spád. Ministr zmámený kouzlem okamžiku si nechal líbit všechno. ~Můžu si půjčit tvou kravatu? Zeptala jsem se ho na úvod. Zavázala jsem mu oči. Mysli na to, co chceš, a já ti to budu dělat. Sundala jsem mu kalhoty a košilí svázala ruce. Kousala jsem ho, škrábala, až křičel jako týrané zvíře. Páni, v jeho věku mu stál čtyřikrát za tu krátkou noc,~ popisuje večer plný vášně Karolina.

Jelen v říji

~Milan byl navíc velmi romantický. Pili jsme při tom červené víno, které má rád. Žádný chlap, ať je sebevíc něžný, si nebude stěžovat, když ho svážete a uděláte si z něj na hodinku otroka svých sexuálních choutek,~ komentuje sexuální zážitky s Kňažkem ve své knize, bombě, která vybuchne již příští týden, Karolina. S Kňažkem jsem pochopila, že když se chlap cítí skvěle, jako jelen v říji, bude si to chtít zopakovat. Takže jsme pokračovali v našem sexuálním maratónu!~ Milan Kňažko ale nebyl jediný, kdo prošel její ložnicí. Zatímco s Jiřím Kornem (52) z milování v poslední chvíli sešlo, protože se nelichotivě vyjádřila o jeho věku, s houslovým virtuosem Pavlem Šporclem (26) ~došlo k nejlepšímu~.

Šporcl v posteli

~Která by to s mladým sexy virtuosem nechtěla zkusit?~ ptá se Karolina. ~Byl milý, zábavný, s chutí do života. Bohužel, chlapec se chtěl nechat dobývat. Jednou po půlnoci, po jeho návratu z turné, jsem u něj zazvonila. Absolvovali jsme příjemné zahřívací kolečko - erotický rozhovor, svlékání všech zbytečných kusů oblečení. Odjakživa jsem letěla na zrzavé chlapy,~ vzpomíná Karolina. ~Jejich chloupky v umělém světle zezlátnou a působí tak děsně sexy. Jeho šikovné prsty mě hladily s citem pro rytmus. Když přestal, cítila jsem se jako malé děcko, kterému odepřou matčin prs,~ popisuje ve své knize. Pak ale přišlo zklamání. ~Zafungoval nějaký vliv zvenčí, ačkoliv jeho chuť před tím byla víc než zjevná. Komplexy v oblasti sexu na první pohled nemusíte vždy poznat. O to horší bývá zklamání,~ tvrdí Karolina. ~Někdo s tak výbušným temperamentem na pódiu může být ledovka v posteli. Asi potřeboval publikum a hlučný potlesk. V posteli se pod šátek neschováte!~ líčí houslistův sexuální výbuch autorka knihy.

Datum vydání: 23.10.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Nesvadbová si zahrála oběť i vraha
Dennis Hopper zavedl do Ameriky KOKAIN
Zděšená Pergnerová: DROGY v autě nebyly moje!
Ivana Christová se nemusí bát CHUDOBY
Práce a alkohol Krampola přemohly
HANA HEGEROVÁ začala zpívat kvůli uhlí

Novější články z této rubriky:

Nesvadbová: On je ochoten koketovat i s popelnicí
Horníčkovi se už lépe dýchá
Tereze Pergnerové VYKRADLY BYT KAMARÁDKY
Dalibor Janda našel záhadnou TRUHLU
Michal David: Prodá své hudební dítě do Paříže?
Kotvald a Hložek JSOU NA SEBE JAKO cizí