Úvod | Super (rubriky)

MARILA se trápí dál

Žižkov - Příbram 2:0

/PRAHA/ Trenérovi hostí Jiřímu Kotrbovi stačila k přesnému vystižení zápasu Žižkov -Příbram jediná trefná věta. ~Byli jsme horším mužstvem, první gól jsme si dali skoro sami, a když jsme dostali druhý, tak hráči nabyli dojmu, že už se nemůže nic změnit,~ pravil Kotrba a byl smutný. ~Míň jsme bojovali, hůř jsme kombinovali a měli jsme jedinou šanci, kterou Kulič nedal, když šel sám na brankáře. V závěru jsem už dal raději příležitost mladým hráčům. Je to pro ně dobrá zkušenost - nasadit je za špatné situace do nepříjemného zápasu. Byl to náš nejhorší letošní výkon,~ dodal příbramský kouč. Zapomněl, že Otepka v poslední minutě orazítkoval břevno. Viktorka dala gól už v 5. minutě, když Šmardovi perfektně přihrál příbramský Kučera. Druhý přidal v 71. minutě Chihuri hlavou po rohu Straceného. Prohru 0:3 odvrátil Podzemský, když vyhlavičkoval balón z prázdné brány. Bez dirigenta Lukáše Jarolíma hráli hosté opravdu neslaně - nemastně. ~Přál bych si, aby příčina byla jen v tom, že Jarolím chyběl. Šetřil jsem ho. Není doléčený a já chci, aby určitě nastoupil ve čtvrtek v Poháru UEFA v Soluni,~ povzdechl Kotrba. ~Příbram je technické a rychlé mužstvo, viděl jsem ho podruhé, poprvé proti Olomouci. Dneska jsem pár slabin opravdu viděl,~ poznamenal asistent trenéra PAOK Soluň Antonis Drakopoulos. Viktorka vyhrála v pohodě, i když jí také chyběl tvůrce hry Aleš Pikl. Z toho vysvítá, že má asi osobností víc, a to třeba Stracený s Pospíšilem nebyli skoro vidět. ~Jsem spokojený. Z hlediska nasazení a taktiky jsme zopakovali výkon z vítězného zápasu s Libercem, ještě přidali víc fotbalovosti a nedošly nám fyzické síly,~ prohlásil žižkovský trenér Zdeněk Ščasný. Jeho tým stíhá Spartu a Příbram se dál trápí na předposledním místě.

Datum vydání: 15.10.2001