Úvod | Super (rubriky)

LIGOVÁ VÁLKA pokračuje

/PRAHA/ Nejvyšší domácí fotbalová soutěž má po televizní předehrávce Liberec - Olomouc dnes od 16.30 h na programu dalších šest střetnutí 28. kola, v nichž se bude opět urputně válčit o evropské poháry i o záchranu.

Blšany - Sparta

Blšany se vymanily z pásma bezprostředního ohrožení a do druhé ligy by je mohla poslat jen nepravděpodobná souhra náhod. ~Proti Spartě nemáme co ztratit,~ říká proto v klidu trenér Miroslav Beránek. Sparťanský kouč Ivan Hašek věří, že hru týmu nijak neovlivní svým oznámením o odchodu z Letné.

Ostrava - Teplice

Cíl zachraňujících se ostravských fotbalistů je jednoznačný - tři body. ~S ničím jiným nelze kalkulovat,~ nedělá si alibi trenér W erner Lička. ~Každý bodík zvenku je cenný, ale my bychom potřebovali vyhrát,~ upozorň uje ale jeho protějšek Michal Bílek na fakt, že Teplice stále ještě bojují o poháry.

Bohemians - Příbram

~Zápasy se silnými soupeři jsou pro hráče snad dostatečnou motivací,~ vě ří trenér Bohemians Vlastimil Petrže la, který moc dobře ví, že chce-li Příbram myslet na druhou příčku v tabulce, tak musí ve Vršovicích vyhrát. Ale ~Klokani~ jsou v poslední době doma neporazitelní.

Plzeň - Brno

Zatímco beznadějně poslední Západočeši již souboj o záchranu definitivně prohráli, hosté mají na patnácté České Budějovice ještě pořád jednobodový náskok. ~Boj o záchranu tudíž máme ve vlastních rukou, naše motivace musí být vysoká,~ zdůrazňuje jejich trenér Pavel Tobiáš.

Synot - Žižkov

Domácímu týmu jde spíš o to, aby si v závěru ligy trochu napra vil pošra mocenou reputaci, a rovněž hostující kouč Zdeněk Ščasný mluví spíš o tom, že si Viktorka v závěru nechce pokazit dojem z dobré sezóny. Ale šanci na Ligu mistrů jeho tým stále má…

Drnovice - Jablonec

~Už jsme doma dlouho nevyhráli. Čeká nás ale těžký zápas, neboť Jablonec stále bojuje o záchranu,~ přemýšlí nahlas domácí trenér Karel V ečeřa. Severočeský lodivod Jaroslav Hřebík věří, že by jeho mužstvu mohly stačit k záchraně tři body.~Možná také čtyři a třeba také žádný.Nechci ale nijak kalkulovat, jedeme do Drnovic navá zat na výkony z dobrých zápasů,~ řekl Hřebík.

Kolo uzavře pondělní duel Slavia - České Budějovice.

Datum vydání: 13.5.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

BRATRANCE v zápase nezná
~Dvořkovi~ utekl puk
Trenér Augusta: Nemají nás čím překvapit!
Hašek říká Spartě sbohem
Drama hodné Shakespeara
JAN KOLLER letí jednat do Londýna

Novější články z této rubriky:

MARADONA SE ROZLOUČIL se slzami v očích
Lvíčata požene hlad po úspěchu
VOŘÍŠEK potřeboval pohodu
Brückner stíhá všechno
Cipro do Plzně, nebo...?
Baránek v Blšanech skončil!