Úvod | Super (rubriky)

Král teroru přežil!

Zločinec bin Ládin stále miláčkem Talibanu

Druhý den těžkých náletů na Taliban

Zničeno 31 zločineckých doupat Mezi mrtvými i velitelé Talibanu Všechny radary teroristů vyřazeny Útoky potrvají několik týdnů Další vlna náletů v noci na dnešek Spojenci shazují potravinové balíčky

Vzdušné údery ničily zázemí Talibanu a teroristů na předměstí Kábulu. V hlavním městě bylo rovněž těžce poškozeno letiště a budova ministerstva obrany. Rakety a letecké pumy zasáhly také výcvikové tábory teroristů po celé zemi.

/WASHINGTON, KÁBUL/ Jícen pekla se znovu otevřel. Stejně jako při nedělních úspěšných úderech zaútočily i včera americké a britské jednotky raketami a bombardéry opět na základny teroristů v Afghánistánu. Palbu bylo slyšet i v hlavním městě Kábulu. Bylo zasaženo 31 vojenských cílů a rakety vyřadily všechna radarová zařízení Talibanu. O život přišli dva talibanští velitelé. Nejhledanější světový terorista bin Ládin, kterého kábulský režim stále odmítá vydat spravedlnosti, zatím trestu uniká. Jak informoval náš zvláštní zpravodaj David Soukup, po útocích zavládla v hlavním městě Kábulu panika. Tisíce lidí utíkají z města, které se vylidňuje. Právě utečencům je věnována americká humanitární pomoc, kterou začaly shazovat v pondělí v podobě potravinových balíčků letouny C-17.

strany 3, 4

Datum vydání: 9.10.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

VÁLKA!
Dráhy chystají velké zdražení
Nalezené plány letiště nepatřily zločincům
Český špión cvičil v Afghánistánu teroristy!
Manželství NA OKO?
Byl Hitler homosexuál?

Novější články z této rubriky:

Tajné zápisky Nesvadbové!
Marika Sörösová řekla ANO
Pergnerová přišla o všechno
Horníčka už límec neobtěžuje
Řepka zase ~zářil~
Pozor, hrozí náledí!