Úvod | Super (rubriky)

Trávníček pije a je agresivní, tvrdí exmilenky

I Lucie už přišla s modřinami, šušká se v Divadle Skelet

Na mém jméně se chce vždycky někdo takhle přiživit, brání se herec

/MNICHOVICE/ Bývalé přítelkyně Pavla Trávníčka nemají pro prince z filmových pohádek dobrého slova. Jak Helena Dytrtová, matka Trávníčkova jedenáctiletého Pavlíka, tak bývalá milenka Olga Želenská si i po letech vybavují z jejich vztahu jen to nejhorší. ~Hodně pil a byl velice agresivní,~ tvrdí Olga Želenská, ředitelka pražského Divadla Háta. Právě jí měl Trávníček vystěhovat při rozchodu byt a dokonce ji prý při jedné z dramatických hádek chtěl vyhodit z pátého patra z okna. Želenská tyto skutečnosti potvrdila, ale o vztahu s hercem hovořit vůbec nechce. ~Stačí, když o něm jen slyším, a chce se mi zvracet,~ sdělila deníku Super Trávníčkova bývalá přítelkyně.

Oháněl se nožem

Také vztah Pavla Trávníčka s herečkou a režisérkou dabingu Helenou Dytrtovou byl plný dramatických událostí. ~Žili jsme spolu pět let, potom mě vystěhoval z bytu se třemi mými dětmi, ten prodal a vůbec ho nezajímalo, kam s Pavlíkem půjdeme,~ říká Dytrtová. Netají se tím, že Trávníček je násilnický typ, který nejde pro ránu daleko. ~Několikrát jsem se musela nechat ošetřit na pohotovosti. Jakmile ho to popadlo, tak na mně rozřezal nožem dokonce i oblečení. Když se napil, choval se nepříčetně,~ tvrdí matka Trávníčkova syna Pavlíka, s nímž žije jen několik minut pěšky od Trávníčkovy vily. Jak si postěžovala, Trávníček o syna nejeví zájem, nikdy nepřišel, nikdy se s ním ani nesetkal. ~Pavlík od něj nedostává ani žádné dárky k narozeninám.~ A to i přesto, že si vloni Trávníček pořídil v Mnichovicích luxusní vilu se zahradou za osm miliónů a jezdí drahým BMW a netrpí zřejmě nedostatkem.

Nové modřiny

Kromě syna Pavlíka má Trávníček ještě staršího syna Adama se svou první manželkou, tanečnicí Evou Štefkovou. Druhou manželkou populárního herce byla dcera Jiřiny Bohdalové, herečka Simona Stašová. Potřetí se Trávníček oženil vloni. Jeho poslední manželkou je Lucie Vrbová (24), provozní Trávníčkova Divadla Skelet. Ano si řekli v hotelu Sen v Senohrabech. O řešení současných Trávníčkových manželských sporů se v Divadle Skelet šušká ledaco. ~Několikrát se stalo, že už i Lucie přišla s modřinami. Všimla si jich i její masérka,~ tvrdí jeden ze zaměstnanců divadla.

Je to rituál

Kritiku svých exmilenek Pavel Trávníček šmahem odmítá. ~Víte, vztahy lidí, když se rozejdou, jsou všelijaké. Když se rozvádíte, tak se dozvíte, že jste nedával žádné peníze, každá žena bude tvrdit, že jste bil ji i děti a chodil opilý domů. To je normální rituál, který beru s nadhledem. A jestli jsem dal nějaké facku? To jsou takové kraviny, které vám řekne po rozchodu každá. Myslím, že když se ty dámy budou starat o sebe a své nedostatky, tak udělají nejlíp. Mají dost problémů samy se sebou. Na mém jméně se chce vždycky takhle někdo přiživit,~ popírá nařčení herec. ~Určitě se v budoucnu najde ještě řada žen, kamarádek, které řeknou, že jsem je také zbil, nedával jim peníze a chodil opilý. Ať se proslaví nějak jinak a ne přese mne!~ Pokud jde o syna Pavlíka, na kterého Trávníček dluží podle Heleny Dytrtové výživné za poslední dva měsíce, se herec dušuje, že potomka nezanedbává a že na něj pravidelně platí. ~Kdybych dlužil, jistě by mě paní Dytrtová zažalovala. Já se o kluka, myslím, normálně starám. Jestli platím pravidelně, je záležitost našich advokátů.~ Podle jeho slov se vztahy kolem syna právně upravily a fungují tak už léta. ~Je to prostě naše věc. Kdyby došlo k problémům, protistrana by se ozvala. Když chce, může mě žalovat!~

Datum vydání: 28.8.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Čestmír Řanda nevrátil syna a je v podmínce
Zemřel skandální Philippe Léotard
Tragédie na Bahamách
Satinský se v šedesáti vrátil do dětství
Rozvod Jiřího Wimmera už nespasil
Milenka si přijela k Jandovi pro věci

Novější články z této rubriky:

Naštěstí nemám ženu a děti, říká Jiří Kajínek
Rána z milosti do zadku?
Polonyiová vedla sexuální maratón
Pergnerová byla zdržena s možnými dealery!
MILENEC Kořínkové prý žárlí na její úspěch
Režisér Troška není v milostné krizi