Úvod | Super (rubriky)

Březina tají dítě

Bára: Vím, že Karel má běžně nějaké dvě tři pipiny

/PRAHA/ Co skrývá Karel Březina pod svou vizáží žáka nedělní školy? Je ministr bez portfeje a šéf sekretariátu premiéra skutečně takový lamač ženských srdcí a sexuální mlátička? Co žene dívky bezhlavě do jeho náruče? Jsou to peníze, vliv a moc, nebo jeho mužný šarm, inteligence či nezměrný sexuální apetyt? Právě ~božský sex~ byl důvodem, proč před pěti měsíci padla do ministrovy náruče kontroverzní spisovatelka Bára Nesvadbová a proč mu před deseti dny řekla své ANO. Možná, že by nebyla tak vstřícná k jeho nabídce manželství, kdyby znala řadu tajemství z Březinova soukromí.

Tři milenky

Jak Super zjistil, Nesvadbová nebyla jediná, s kým se Březina v posledním půlroce intimně sblížil. Ve stejné době, kdy začal chodit s Nesvadbovou, se Karel Březina stýkal již sedmý rok s osobní asistentkou premiéra Zemana Markétou Jedličkovou a zároveň třetí rok žil i s dcerou své tajemnice Ilonou Garvizú. Podle informací našeho listu své kontakty s nimi nepřerušil ani těsně před svou svatbou. ~S Markétou trávili pozdní večery v Březinově garsonce na Jižním Městě. Tento týden Markéta oznámila premiéru Zemanovi, že je těhotná. Dítě se má narodit na přelomu ledna a února a utajeným otcem je Karel Březina,~ sdělil deníku Super zdroj z úřadu vlády. ~Březina s Markétou mluvil ještě den před svatbou, ale ani náznakem se nezmínil, že se bude ženit. Markéta si myslela, že se k dítěti, které čekají, Březina veřejně přihlásí. Věří tomu dokonce i dnes, protože je přesvědčená, že mu to nebude v manželství s Nesvadbovou klapat,~ potvrdil jeden z Březinových přátel. ~Ano, čekám dítě a zatím ještě v práci zůstávám,~ potvrdila včera překvapeně našemu listu i Markéta Jedličková. ~Vím, že Karel má běžně nějaké dvě tři ,pipiny`, ale co s tím mám dělat? Nakonec, ty mě přece nemohou ohrozit,~ vyslovila v těchto dnech nahlas to, co si zřejmě o Březinově věrnosti myslela doposud jen tajně, paní ministrová Bára Nesvadbová.

Slíbil peníze

Přestože kvůli své politické kariéře nechce být uveden v matrice jako otec, podle zdroje z vlády se ministr finančního zabezpečení potomka a jeho matky nezříká. Nechal se prý dokonce slyšet, že všem závazkům dostojí. ~Dal Markétě peníze na výbavičku, slíbil jí posílat na dítě deset tisíc měsíčně a teď jí chce koupit i auto,~ ocenil Březinovu péči. Ministr prý také uvažuje o tom, že by matce svého dítěte, která zatím bydlí v podnájmu ve vile na pražském Proseku, zrekonstruoval garsonku na Jižním Městě, kde dosud bydlel. ~Jako otec však v rodném listu uveden nebude, aby tím prý neutrpěla jeho politická image. Chce ještě kandidovat do parlamentu, takže Markétě slibuje, že se k otcovství přizná možná až někdy příští září po volbách.~

Nový byt

Teď však Březinu čeká budování hnízdečka lásky s novomanželkou Bárou. Už brzy se mají nastěhovat do nového velkého bytu v Praze 5 poblíž Prokopského údolí, který si Březina pořídil zcela nedávno. Vhodný byt hledal již od jara a podle informací deníku Super pověřil vytipováním vhodného objektu svého tajemníka, který v pracovní době a služebním autem objížděl nabídky realitních kanceláří. Bára se sice zdráhá vzdát bydlení v centru Prahy, ale kvůli přírodě a výběhu pro retrievera Garpa ke stěhování nakonec svolila. Jak se tedy zdá, úvahy o svatbě jsou mnohem staršího data, než se snaží oba novomanželé připustit. A dokonce to vypadá, že nejmladší ministr české vlády zase není tak úplně nemajetný, i když si měl na byt částečně půjčit. ~Na jedné straně Karel všechny svoje partnerky bezohledně podvádí, na druhé to zase s nimi skvěle umí: drobné luxusní dárky, parfémy, šperky... Přesně ví, jak je dostat přesně tam, kde je chce mít,~ tvrdí jeden z ministrových kolegů.

Reálná láska

Není pravděpodobné, že by nemanželské dítě, které s Březinou čeká Zemanova asistentka, ministrovo manželství vážně narušilo. Jak Super totiž zjistil, vše nasvědčuje tomu, že se o Březinově utajené milence Nesvadbová krátce před obřadem zcela náhodou dozvěděla, když ~preventivně~ projela svému nastávajícímu textovky na mobilu. Březinu sice zradila technika, nezradila ho ale výmluvnost a k oltáři nakonec kontroverzní spisovatelku dostal. Nebo ona jeho? A tak se Nesvadbová s Březinovým nemanželským potomkem musela vyrovnat přesně podle svého přesvědčení: ~Věřím v lásku, partnerskou, přátelskou, tolerantní. Lásku reálnou a realistickou, která v konečném efektu nemusí být monogamní!~

Datum vydání: 23.8.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Vašinka roztočil v Benátkách všechny prachy
Petra Buzková, volební trumf ČSSD?
Růžičková: Cítím se nyní na jedenáct let
Pergnerovou zachránil od smrti airbag!
IVETA S ARTUREM už bydlí nanečisto
SVATBA s předmanželskou smlouvou

Novější články z této rubriky:

Naštěstí nemám ženu a děti, říká Jiří Kajínek
Rána z milosti do zadku?
Polonyiová vedla sexuální maratón
Pergnerová byla zdržena s možnými dealery!
MILENEC Kořínkové prý žárlí na její úspěch
Režisér Troška není v milostné krizi