Úvod | Super (rubriky)

LUNÁRNÍ KALENDÁŘ

na týden od 23. 6. do 29. 6. 2001

Sobota, neděle a pondělí - Měsíc ve Lvu

V tyto dny je třeba rozproudit krev a posílit srdce. Prospívá pohyb a výkonnostní sport. Dopřejte si saunu a masáže zad. K oho zlobí srdíčko, naopak více odpočívejte a pozor na fyzickou námahu. Stříhejte vlasy, zhoustnou. Tělo dobře zpracovává bílkoviny. Jezte červenou zeleninu a červené plody. Vhodné dny pro očkování.

Úterý a středa - Měsíc v Panně

Buďte opatrnější při výběru stravy. Nezahlťte příliš střeva, jezte střídmě. Vhodné jsou obiloviny, brambory, kedlubny, cibule, česnek. Uvařte si čaj z lékořice. Tělo dobře využívá soli, ale pozor při vysokém krevním tlaku. Dny vhodné pro začátek diety, kúry a rehabilitačních opatření. Operace v oblasti zažívacích orgánů, sleziny a nervového systému.

Čtvrtek a pátek - Měsíc ve Vahách

Pozor na potíže a prochladnutí ledvin a močového měchýře. Hodně pijte, vhodný je šípkový čaj. Tělo velmi dobře přijímá vitaminy a živiny, léky působí silněji. Dobré využití tuků, ale pozor při problémech s látkovou výměnou. Jezte květák, brokolici, artyčoky. Méně solte. Doba vhodná pro trhání zubů a operace čelisti. Mimořádnou účinnost má hloubková očista pleti.

Datum vydání: 23.6.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Zdraví závisí i na jídle
Abeceda života
Koření pomáhá při léčení
Měsíček zahradní
Nejlepší pro kondici
Rakovina prsu hraje o čas

Novější články z této rubriky:

SVĚT BYLIN LUBY SKOŘEPOVÉ
PROSKURNÍK si zaslouží náš dík
Máte smysl pro humor?
Naložená kvašená ZELENINA
Pomůže mi jitrocel,
Chraňme si svou kůži