Úvod | Super (rubriky)

Ringo Čech: Paty vytáhnou jen šílenci!

/PRAHA/ Zatímco někdo má už dovolenou za sebou, jako například Jaromír Jágr se svou přítelkyní Andreou Verešovou, většina se na ni teprve těší. Dnešním dnem začalo léto a odstartovalo úprk do přírody. Už za několik dnů se zpěvačka Darina Rolincová vypraví za svou přítelkyní topmodelkou Simonou Krainovou do Paříže. ~Chceme si udělat společný týden. Nakoupíme nějaké oblečení a pak spolu jdeme na koncert Madonny. Potom se přemístíme do Saint Tropez na Riviéru, kam za mnou dorazí přítel Petr s naším psem Badjou. Po dovolené musím dokončit taneční desku a na tři týdny bych chtěla ještě do Los Angeles,~ popsala nejbližší ~letní~ budoucnost Darina. ~O dovolené ráda jen tak lenoším a jsem za ni ochotná obětovat i víc peněz.~

Dovolená zadarmo

Jinak si představují letošní prázdniny manželé Miroslav a Jana Mackovi. ~Už za pár dní odjíždíme do Zábřehu na Moravě a svou dovolenou strávíme prací na zahradě u domu. Takže dovolená nás nebude stát prakticky nic. Máme dostat dvě koťátka, takže je budeme zvykat na nový domov. Zahodíme klíče a nikoho k nám nepustíme,~ svěřila se včera deníku Super manželka místopředsedy ODS Jana Blochová-Macková. Dovolenou po boku svého milovaného Jaromíra už prožila slovenská topmodelka Andrea Verešová. ~Dva týdny jsme strávili nedaleko New Orleansu v Mississippském zálivu. Bylo to velice krásné a jiné než v Las Vegas. Jezdili jsme na vodním skútru, zkoušeli paragliding,~ prozradila Andrea, která se v těchto dnech chystá doma v Bratislavě na test z československých právních dějin. Pak ji prý čekají státnice, práce v Itálii a v Paříži. ~Pak odjedu do New Yorku, kde chci pracovat. Právnickou fakultu samozřejmě nepřeruším.~ Ilona Csáková plánuje s přítelem Lumírem a dalšími přáteli cestu na řecký ostrov a do Egypta. ~Vybírám si poklidnější místa privátnějšího typu. Hlavně ráda cestuji a zajímají mě oblasti, které mají historickou hloubku a podtext. Válení k dovolené taky patří, ale u mne jen minimálně. Jsem netrpělivý člověk, a i když ležím, musím si u toho alespoň číst. Jsem adaptabilní a na dovolené jsem poznala luxus i skromnější podmínky, které mohou být i romantičtější.~ Podobného názoru je zřejmě imoderátor pořadu ~Chcete být milionářem?~ Vladimír Čech. Ten svou dovolenou zahájí s kamarády pod stanem. ~Kam pojedeme, to zůstane tajné,~ řekl našemu listu.

Sobota na chalupě

Topmodelka Iva Kubelková si na dovolenou s Martinem Kolocem ještě chvíli počká. ~Martin má teď závody, takže se dostaneme na dovolenou až v říjnu nebo listopadu. Chceme na Seychelské ostrovy, kde se nám to moc líbilo. Dovolenou nehodnotíme podle finančních nákladů. Když si chceme užít, nedíváme se na peníze. Luděk Sobota srodinou původně plánoval pobyt u moře. ~Nakonec nám překazil plány náš syn, který chce jet na tábor. Takže asi zůstaneme doma a pojedeme do Svatého Jána na chalupu,~ prozradila Adriana Sobotová. Heleně Vondráčkové se o dovolené už nechce moc cestovat. ~Byla jsem v poslední době v USA, Thajsku, Polsku, Kostarice. Koncem července poletím ještě s Amforou asi na 10 dní na Krétu. Těším se u nás na výlety na motorce s manželem, pojedu za tatínkem do Slatiňan a ruce vložím do zahrady. Moje ideální dovolená? Teplé moře, pohodička, sluníčko, campari, džus.~ František Ringo Čech tvrdí, že v červenci a v srpnu vytáhnou paty jenom šílenci nebo lidi s železnými nervy. ~Normální je vyjet si někam v červnu nebo v září. Zůstanu opět v kruhu rodiny na chalupě v Krkonoších. To ale neznamená, že budu mít menší vydání. Krkonoše jsou už dražší než Praha.~ Moderátorka Peříčka Soňa Polonyiová se bude stěhovat do svého nového domečku. ~Až na podzim odjedu s některým z přátel do Afriky a procestuji několik zemí od Maroka po Jihoafrickou republiku. Oba se určitě vejdeme do částky 100 tisíc korun.~ Eva Pilarová by se prý zbláznila, kdyby musela ležet čtrnáct dní na pláži. ~A kam bych taky dala našeho kocoura Lorda? Dovolenou tedy trávím opět na chalupě na Kokořínsku, ale odskočím si i domů do Prahy. Vyznávám aktivní dovolenou. Mám u sebe počítač a píšu knížku o velmi zajímavém panu léčiteli Jaroslavu Doubravovi.~ Lucie Bílá pojede na Šumavu se synem Filípkem a jeho kamarády ze školky. Pak chce ještě na skok do Českého ráje. O prázdninách je víc zapotřebí dobré nálady a milé společnosti než peněz. ~Jinak budu pořád cestovat, mám ráda neplánované věci. O těchto prázdninách s jistotou vím jen to, že budu mít pořád v pohotovosti sbalený kufr. Konec dovolené bude o jen o Filípkově 1. třídě,~ řekla nám včera Lucie.

Datum vydání: 21.6.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Müllerův hřích: OKRADL JANA SAUDKA?
Potůčky jsou už deset let ZLATÝ DŮL
Gott: Romantika v Jevanech skončila
Stomilionový tunel zaplatí Slováci
PREZIDENT JE SPOJEN se stomilionovým TUNELEM
Havel dostal víc peněz, než měl

Novější články z této rubriky:

Naštěstí nemám ženu a děti, říká Jiří Kajínek
Rána z milosti do zadku?
Polonyiová vedla sexuální maratón
Pergnerová byla zdržena s možnými dealery!
MILENEC Kořínkové prý žárlí na její úspěch
Režisér Troška není v milostné krizi