Úvod | Super (rubriky)

DRBY

NEJDŘÍVE budou mít letos vánoce v rodině houslového virtuosa Jaroslava Svěceného (40). Už teď znějí u nich doma vánoční melodie. Svěcený bude totiž na přelomu srpna a září nahrávat své vůbec první cédéčko s vánoční tématikou. Proslýchá se, že při jeho mistrovské hře na housle ho doprovodí zpěvem i takové naše hvězdy jako Leona Machálková a Marta Kubišová, která oslaví v příštím roce už své šedesátiny.

NEJVÍCE dětí má, pokud jde o naše špičkové country muzikanty, Jiří Brabec (61). Jeho dvě vlastní ratolesti už stojí pevně na svých nohou. Lucie (31) je zaměstnána v Praze v K omerční bance a Filip (25) žije trvale v USA. Jeho dvě nevlastní děti, Otík (10) a Filip (6), ho vrátily o pár desítek let zpět. ~Díky nim a jejich mamince, mé současné životní partnerce, zpěvačce Šárce Rezkové, jsem pořádně omládl,~ směje se hudebník, jehož někteří vrstevníci jsou už pradědečky.

NEJORIGINÁLNĚJŠÍ vany vytváří výtvarník Pavel Šťastný (36). Jeho ručně malované vany jsou první svého druhu u nás, a prý se takové nedělají ani nikde ve světě. Šťastný navrhuje nejrůznější originální malby na průhledné vany z akrylátu. Jeho tým pak vany z vnější strany pomalovává - některá vana se takhle zdobí týden, jiná třeba až tři týdny. Ručně malovaná vana Pavla Šťastného vás přijde na 30 000 až 100 000 korun. Zájemci o tohle neobvyklé výtvarné a zároveň užitné dílo jsou převážně ze zahraničí.

Datum vydání: 13.6.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Živý obraz Boba Hochmana
Šuláková je folklórní tornádo
Jak se chovat ve společnosti
Růžičková - pětašedesát
Posty hereckých hvězd OHROŽENY?
Lucie Zedníčková zpečetila rozvod

Novější články z této rubriky:

Nesvadbová: On je ochoten koketovat i s popelnicí
Horníčkovi se už lépe dýchá
Tereze Pergnerové VYKRADLY BYT KAMARÁDKY
Dalibor Janda našel záhadnou TRUHLU
Michal David: Prodá své hudební dítě do Paříže?
Kotvald a Hložek JSOU NA SEBE JAKO cizí