Úvod | Super (rubriky)

Kornová: Jirka je teď u nás často

/PRAHA/ Bývalí manželé Jiří Korn (52) a Kateřina Kornová (34) si jsou znovu velmi blízcí. Jejich okolí je přesvědčeno, že není daleko doba, kdy se celá rodina dá znovu dohromady. Zpěvák se začal více věnovat dětem a u Kateřiny se objevuje každou chvíli. ~Od rozvodu si každý šel po svých, vystřídal spoustu partnerů, ale oba zřejmě došli k závěru, že rodina je kvůli dětem velice důležitá,~ soudí jedna z modelčiných přítelkyň. ~Po pěti letech k sobě konečně našli cestu.~

Rozvod byl osud

Modelka se netají tím, že to byla ona, kdo se rozhodl manželství zrušit. ~Já jsem z toho vztahu zdrhla,~ přiznala včera deníku Super. ~Důvody se nedají shrnout do jedné věty, to je na dlouhé povídání. Některé věci člověk může ovlivnit a některé zas tolik ne. Byl to prostě opravdu osud a má to tak být. Teď, když se s Jirkou vídáme častěji, je skvěle nám všem,~ svěřila se modelka, po jejímž boku se od rozvodu objevila řada známých či méně známých mužů, mj. bývalý mluvčí ČT Jiří Tráva, fotograf Petr Škvrně, velitel Hradní stráže Jaroslav Indruch a slovenský herec Juraj Kukura. V současné době žije s bývalým manželem herečky Mahuleny Bočanové Martinem Svobodou.

Exmanžel radí

Také Jiří Korn vystřídal mnoho partnerek a říká se, že i partnerů. Hovoří se o vizážistovi časopisu Elle Danielu Procházkovi, zpěvákovi Zdeňku Hrubém a muzikálovém kolegovi Bohuši Matušovi. Love story prožil s tanečnicí Kateřinou ze skupiny UNO a v poslední době má slabost pro stále mladší a mladší dívenky kolem osmnácti let. ~To je pravda. Jirkovi se ženské líbí a mladší ročníky zvlášť. Přesto je skvělý táta a vážíme si jeden druhého. On sám pochopil jednu důležitou věc - jak to má sama žena s dětmi těžké,~ říká Kornová, která se netají tím, že vedle sebe potřebuje muže, na kterého by se mohla spolehnout. ~Jirka mi radí ve spoustě věcí. Je zkušený a moudrý chlap, který to má v hlavě srovnané,~ říká o pěveckém perfekcionistovi a dvojnásobném biliárovém mistru republiky Kateřina. ~Jsme dobří přátelé a Jirka každou volnou chvíli tráví s dětmi. S Filipem chodí k logopedovi, bere ho plavat nebo všichni is Kristinkou jedou někam ven. Ikdyž je hodně pracovně vytížený, najde si na nás vždycky čas. Návštěvy dětí neměl nikdy určené soudně, protože by to bylo zbytečné. Teď je s námi, jak nejvíc může. Jsem šťastná, jaký má teď Jirka zájem,~ chválí exmanžela Kornová.

Datum vydání: 8.6.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Pilarová: Prožili jsme s Waldou lásku nebeskou
Kupní cena Lucerny se přehodnotí
Konkursní správce: Havlová zaplatila málo!
Gottova Ivana: Voláme si každý den!
Manžel Pekárkové toleruje její vedlejšáky
Zedníček pálí mosty

Novější články z této rubriky:

Naštěstí nemám ženu a děti, říká Jiří Kajínek
Rána z milosti do zadku?
Polonyiová vedla sexuální maratón
Pergnerová byla zdržena s možnými dealery!
MILENEC Kořínkové prý žárlí na její úspěch
Režisér Troška není v milostné krizi