Úvod | Super (rubriky)

Pilarová: Prožili jsme s Waldou lásku nebeskou

/PRAHA/ Svůj největší zpěvácký boom zažili díky tomu, že se dali dohromady. Duety Ach, ta láska nebeská a Tam za vodou v rákosí trhaly před třiceti lety hudební rekordy. ~Na jevišti spolu byli častěji než doma,~ vzpomíná na léta plná slávy věhlasný textař Pavel Vrba. Pro fanoušky tvořili ideální pár. On černovlasý uhrančivý jižní typ, ona půvabná blondýna. Národem šla už tehdy zvěst: Matuška a Pilarová spolu chodí!

Nebyl záletník

Šlo o profesionální partnerství, nebo o lásku? Milostný vztah dnes oba popírají. ~Walda byl na černovlásky, nebyla jsem jeho typ. Přesto jsme spolu prožili lásku nebeskou tam za vodou v rákosí,~ reagovala včera na dotaz deníku Super tajuplně Eva Pilarová. Manželka slavného zpěváka Olga Matušková, dříve Blechová, jakýkoli poměr mezi Waldou a Evou Pilarovou razantně odmítá. Oba pěvecké idoly 60. let si dokonce dodnes vykají. Jde o výraz úcty, nebo je příčinou milostné nedorozumění v dávné minulosti? ~Ženám, kterých si vážím, vykám,~ prohlašuje W aldemar Matuška, kolem kterého se točily celé zástupy krásných žen. ~Walda byl vždycky džentlmen. Rozhodně nebyl velký záletník. Když měl k někomu vztah, choval se poměrně seriózně,~ potvrdila nám Pavlína Filipovská, bývalá Matuškova kolegyně ze Semaforu. Jeho přístup k náhodnému sexu charakterizuje i příhoda, na kterou kolegové dodnes rádi vzpomínají: ~Pane Matuška, kolik chcete zaplatit, když se se mnou vyspíte?~ obrátila se prý na zpěváka jednou při koncertě jedna z fanynek. ~Dámo, jděte do prdele,~ opáčil tehdy Matuška.

Zrušil zasnoubení

Milostný poměr Matušky s Pilarovou odmítá i zpěvaččin tehdejší přítel, rocker a dnes pražský restauratér Pavel Sedláček, kterého si měla Pilarová kdysi brát. ~Určitě spolu nic neměli. Bydleli jsme tehdy s Evou spolu. W alda byl na ženský, ale tenkrát žil s herečkou ze Semaforu Jitkou Zelenohorskou,~ dodává Sedláček. Zelenohorskou Matuška miloval řadu let, ona u něj bydlela v bytě na V áclavském náměstí. Byli spolu dokonce zasnoubení. Pak se ale objevilo v Semaforu duo sboristek Irena a Olga. ~A Olinka Matušku dostala. Nejdřív s ní jen ‚zahnul`. Když se to ale dozvěděla Jitka, naštvala se a vymyslela pomstu: Vyspala se s jedním klukem z Waldovy kapely. A to byl konec lásky,~ vzpomíná jeden ze semaforských herců.

Mračna nad duetem

Příchod Olgy do W aldovy nejtěsnější blízkosti znamenal nejen rozchod Slavíka z Madridu se snoubenkou, ale i mračna nad hvězdným duetem s Evou Pilarovou. ~S Waldou chtěla zpívat Olina sama, a tak není divu, že si s Evou nepadly do oka. W alda se prostě zamiloval a nová láska ho úplně pohltila,~ prozradila deníku Super bývalá semaforská kolegyně. Pro řadu Waldových obdivovatelek byla jeho svatba s Olinou Blechovou rána. ~Walda byl příjemný šarmantní společník a měl kouzlo osobnosti. Druhý takový typ nebyl a hned tak nebude. On byl živel, prostě originál,~ zhodnotila Matuškův sex-appeal Pavlína Filipovská.

Fanynky šílely

Také Pilarová uznává, že Matuška byl na české hudební scéně zjevením. ~Fanynky po něm šílely, stály na něho fronty. Walda ale nebyl můj typ a já jsem nebyla jeho,~ tvrdí Pilarová. Vztah obou zpěváků, kteří tak vřele zpívali o lásce nebeské, měl možná před třiceti lety svá tajná zákoutí, dnes je ale viditelně vlažný. ~Rozhodně se nevyhledávají. Zatímco se u Matušků na Floridě vystřídaly desítky českých umělců, Pilarová tam nikdy nebyla. W lda se o Evě také nikdy nezmiňuje,~ říká jeden z hudebních manažerů. Nepozval ji dokonce ani na natáčení své Benefice, věnované legendárním osobnostem. ~Mluvil jsem o tom s Matuškou. Pořad bude věnovaný i létaní, a on prý nechtěl paní Pilarovou traumatizovat, protože její kapela se před lety zabila v letadle cestou z Kuby,~ zdůvodnil nepřítomnost Pilarové v Matuškově Benefici Václav Glazar, dramaturg pořadu vysílaného na TV Prima. ~Walda byl vždycky velice ohleduplný,~ reagovala lakonicky na zdůvodnění Matuškova bývalá ~polovička~ Eva Pilarová. Je tedy konec lásky nebeské?

Datum vydání: 7.6.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Gottova Ivana: Voláme si každý den!
Manžel Pekárkové toleruje její vedlejšáky
Zedníček pálí mosty
Polonyiová je i v sexu živočišná
DOČOLOMANSKÝ měl autohavárii
Karlovarský festival už teď se skandálem

Novější články z této rubriky:

Naštěstí nemám ženu a děti, říká Jiří Kajínek
Rána z milosti do zadku?
Polonyiová vedla sexuální maratón
Pergnerová byla zdržena s možnými dealery!
MILENEC Kořínkové prý žárlí na její úspěch
Režisér Troška není v milostné krizi