Úvod | Super (rubriky)

DRBY

NEJMENŠÍ obavy o osud svých dcer si dělá zpěvák Jiří Nelekal (54). Krásně urostlá Kateřina (24) s mírami sexbomby, které to navíc dobře zpívá, se určitě ve světě neztratí. Mladší Aneta (12) sice školu nemá příliš v oblibě, zato se zhlédla v profesionální dráze svého táty a stále častěji s ním a se svou sestrou vystupují na veřejnosti.

NEJVÍCE knížek-kuchařek vydala u nás v posledních letech spisovatelka Jaroslava Pecková (51). Už 13 Hrníčkových kuchařek, z toho 11 sepsaných Peckovou, dosáhlo neuvěřitelného celkového nákladu půldruhého milionu výtisků.

NEJORIGINÁLNĚJŠÍ je nejnovější kolekce půlstovky modelů dámského a pánského pleteného oblečení, šál, vest, svetrů, kompletů, ale i pletených kalhot předního českého návrháře Zdenka Kopřivy (39). A to nejen svým pojetím, ale i výběrem materiálu a trhu. Tato kolekce českého návrháře z italských a nizozemských materiálů se vyráběla v turecké metropoli a putovala do Finska. Mimochodem, v Itálii, Nizozemsku i Turecku se jméno Kopřiva vyslovuje špatně a co teprve za polárním kruhem!

Datum vydání: 4.6.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Pavel Novák zpívá jako o život
Dostála přepadly žadonící fanynky
Vostřákovou vykradli
Zřídí vydavatel Mein Kampfu v Praze hřbitov wehrmachtu?
Emmanuelle Béartová NA SKOK V PRAZE
Chaplinová pochválila Rebely

Novější články z této rubriky:

Nesvadbová: On je ochoten koketovat i s popelnicí
Horníčkovi se už lépe dýchá
Tereze Pergnerové VYKRADLY BYT KAMARÁDKY
Dalibor Janda našel záhadnou TRUHLU
Michal David: Prodá své hudební dítě do Paříže?
Kotvald a Hložek JSOU NA SEBE JAKO cizí