Úvod | Super (rubriky)

LUNÁRNÍ KALENDÁŘ

na týden od 2. 6. do 8. 6. 2001

Sobota, neděle a pondělí - Měsíc ve Štíru Na prochladnutí jsou tentokrát choulostivé vaječníky a vylučovací cesty. Uvařte si třezalkový nebo měsíčkový čaj. Těhotné maminky, šetřete se. Sedací koupele při potížích v podbřišku. Mytí a stříhání vlasů. Operace v oblasti vyměšovacích a pohlavních orgánů, krku, srdce, bérců. Dobré zhodnocení uhlovodanů. Jezte listovou zeleninu, salát. Vhodné vibrace pro návštěvu léčitele.

Úterý a středa - Měsíc ve Střelci Velmi vhodná jsou veškerá opatření k posílení imunitního systému Ve středu je měsíc v úplňku, což znamená, že byste se měli vyhnout všem chirurgickým zákrokům, které zrovna nejsou nezbytně nutné. Za úplňku tělo též nejlépe vstřebává vše, co přijme a dělá si zásoby. Má tedy tendenci přibírat a ve Střelci se tuk ukládá zejména na stehnech. Jezte hlavně čerstvou, nejlépe červenou zeleninu a vyhněte se všemu škodlivému jako alkohol a nikotin.

Čtvrtek a pátek - Měsíc v Kozorohu Zvlášť příznivý účinek mají všechna opatření k péči o pleť a nehty. Odstraňujte chloupky na těle i kuří oka. Je vhodná doba i pro chirurgické zákroky, při ubývající luně se rány lépe hojí. To však v těchto dnech neplatí pro oblasti kolen, kůže, kostí a žaludku. V těchto dnech je vhodná doba pro zahájení očistné či odtučňovací kúry. Pijte kopřivový čaj k pročištění krve.

Datum vydání: 2.6.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Dopřejte dětem pohyb!
Zhubnout? To nikdy nedokážu.
LUNÁRNÍ KALENDÁŘ
Chcete být štíhlí? Cvičte!

Novější články z této rubriky:

SVĚT BYLIN LUBY SKOŘEPOVÉ
PROSKURNÍK si zaslouží náš dík
Máte smysl pro humor?
Naložená kvašená ZELENINA
Pomůže mi jitrocel,
Chraňme si svou kůži