Úvod | Super (rubriky)

DRBY

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ návrat ohlásila zpěvačka a moderátorka Zdena Lorencová (48), která před lety vystudovala zahradní architekturu. Nyní se k tomuto oboru vrátila. Nedávno navrhla jedinečnou úpravu barokní zahrady u historicky cenného statku ve středních Čechách.

NEJVÍCE let, pokud jde o naše pěvecká dua, dělí od sebe zpěváka Josefa Sochora (64) a jeho vnuka Patrika (6). Oba spolu před časem za doprovodu orchestru Felixe Slováčka nazpívali kdysi tak populární písničku Dva modré balonky, která teď v jejich novém podání zní na vlnách Českého rozhlasu.

NEJDELŠÍ potlesk svého života zažil herec Karel Hlušička (77) před dobrými 40 lety v amfiteátru v Českých Budějovicích. Účinkoval tam v roli V incka ve Zrotalově hře Slepice a kostelník. ~Měli jsme osm potlesků na otevřené scéně během jednoho jednání,~ vzpomínal. ~Po představení mě nadšení diváci, vesměs zemědělci, odnesli na ramenou rovnou z jeviště.~

NEJVÍCE se v poslední době zapotil zpěvák a skladatel Lešek Semelka (54) při rekonstrukci svého malého pražského bytu. ~Přestavba téhle klícky o velikosti pouhých 45 čtverečních metrů mně dala pořádně zabrat,~ řekl. ~Vlastníma rukama jsem zhotovil vestavěné skříně a také vestavěl patro s ložnicí.~ Paní Semelková může být spokojená, má doma pracanta.

Datum vydání: 2.6.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Vostřákovou vykradli
Zřídí vydavatel Mein Kampfu v Praze hřbitov wehrmachtu?
Emmanuelle Béartová NA SKOK V PRAZE
Chaplinová pochválila Rebely
PATNÁCTILETÁ KRISTÝNA Česká Britney?
Motl soutěží o nejlepší dokument

Novější články z této rubriky:

Nesvadbová: On je ochoten koketovat i s popelnicí
Horníčkovi se už lépe dýchá
Tereze Pergnerové VYKRADLY BYT KAMARÁDKY
Dalibor Janda našel záhadnou TRUHLU
Michal David: Prodá své hudební dítě do Paříže?
Kotvald a Hložek JSOU NA SEBE JAKO cizí