Úvod | Super (rubriky)

DRBY

NEJVÍCE si výtvarník Jiří Karmazín (68) plete svou manželku Marii (54) a její sestru Andulu. Jsou to totiž jednovaječná dvojčata téměř k nerozeznání od sebe, často jsou i podobně oblečená. Když mu nedávno pomáhaly instalovat jeho velkou reprezentativní výstavu malby na porcelánu v pražském Domě porcelánu, párkrát se mu stalo, že Marii oslovil jako Andulu a Andulu zase jako Marii.

NEJHORŠÍ skandál, která provázel před časem předpremiéru televizního dokumentu Život je zebra o zpěvačce Lucii Bílé (35) v pražském divadle Ta Fantastika, zůstal téměř utajen. Ačkoliv v celém díle nepadlo ani jedno hanlivé slůvko o jejím někdejším partnerovi Petru Kratochvílovi (49), nevyzněl pro něj tento film příliš lichotivě. Když v sále definitivně pohaslo stříbrné plátno a ještě než pořádně začal slavnostní raut, přitočila se ke Kratochvílovi jedna z účastnic této předpremiéry a se slovy: ~Ty grázle!~ mu vlepila facku.

NEJROZPAČITĚJI se tvářila herečka Veronika Žilková (39) před lety, když nejprve absolvovala dlouhou tříhodinovou proceduru pod rukama vizážistky, aby pak - oděna do bílé řízy - spočinula na pouhé tři minuty na podlaze pražského hotelu Evropa. A to vše kvůli jednomu snímku francouzské fotografky do publikace 100 let české kinematografie.

NEJVĚTŠÍ šok zažili účastníci vernisáže výstavy Michala Bouzka (40) v pražské galerii MIRO, když po uvedení jeho autorského videoklipu spadlo ze stěny v sousedství pohaslé televizní obrazovky jedno z jeho děl. Na zem se zřítila koláž z bankovek s názvem ~Naslouchali jsme hvězdám - vztyčovali kameny~ o rozměrech 60 x 84 centimetrů v prodejní ceně 95 000 Kč. Dílo naštěstí nedoznalo úhony a jeho tvůrce ho s triumfem v očích opět zavěsil na zeď.

Datum vydání: 1.6.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Čeští kaskadéři dobyli Hollywood
Holomek vyhrožuje skupině 4 You
Umělci jako soupeři
Blues v lese podruhé
Rockeři se postarali o dobrou šou
Trio slavných se sešlo u snídaně

Novější články z této rubriky:

Nesvadbová: On je ochoten koketovat i s popelnicí
Horníčkovi se už lépe dýchá
Tereze Pergnerové VYKRADLY BYT KAMARÁDKY
Dalibor Janda našel záhadnou TRUHLU
Michal David: Prodá své hudební dítě do Paříže?
Kotvald a Hložek JSOU NA SEBE JAKO cizí