Úvod | Super (rubriky)

DRBY

NEJVĚTŠÍ hudební nesnáze má herečka a zpěvačka Kateřina Brožová (33) dávno za sebou. Její otec, houslista, jí ještě jako malé školačce dal dárek: housle, čtvrtky. Zkoušel s ní na ně cvičit, ale všechno bylo marné. Když mu prý po pár měsících chtěla Kateřina udělat radost a zahrála mu Když jsem husy pásala, prohlásil: ~Dítě zlatý, už to nikdy nezkoušej.~ Při tom zůstalo dodnes.

NEJODVÁŽNĚJŠÍ pozvánku měl před časem na křest své knížky kreslíř Petr Urban (40), mistr sportu, bývalý reprezentant v jízdě na saních, třináctinásobný přeborník republiky. Pod krátkým textem, pozváním do pražské Pivrncovy hospody, se skvěla ukázka z jeho nejnovější knížky - obrázek, na němž kuchař pobízí hosty ke stolu se slovy: ~...a tady je pro vás připraven švédský stůl se švédskou trojkou.~ Na nakreslené bohatě prostřené tabuli holdují sexu dvě dívky v rouše Evině s mladíkem, který si už také zcela odložil.

NEJVĚTŠÍ středověkou kamennou usedlost pod horami vlastní, pokud jde o naše přední výtvarníky, Jan Kristofori (70). Objekt z 15. století v nadmořské výšce 740 metrů u Locarna na švýcarsko-italském pomezí koupil ve zchátralém stavu před 28 lety a zachránil ho před spadnutím. ~V životě jsem neměl před sebou tolik kamenů jako tehdy, když jsem vlastníma rukama budoval tohle orlí hnízdo pod horskými velikány, vypínajícími mi se až do výše 3000 metrů nad mořem.~

NEJLEHČÍ to mívala oděvní návrhářka Věra Kocová (40) při výběru manekýnky před lety. Její dnes už 20 letá dcera Šárka, studenka přírodních věd na pražské Univerzitě Karlově, tehdy předváděla její modely. Šárka k sice okusila potlesk na přehlídkových molech, ale dnes propadla jiné vášni: studiu analytické chemie.

Datum vydání: 31.5.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Trio slavných se sešlo u snídaně
Jánose Bána známe z Vesničky střediskové
Annie Chaplinová zasedla v porotě
Vodňanský chystá bujaré oslavy
Skupina Kabát drtí popíkáře
Pavel Zedníček moderuje na domácí půdě

Novější články z této rubriky:

Nesvadbová: On je ochoten koketovat i s popelnicí
Horníčkovi se už lépe dýchá
Tereze Pergnerové VYKRADLY BYT KAMARÁDKY
Dalibor Janda našel záhadnou TRUHLU
Michal David: Prodá své hudební dítě do Paříže?
Kotvald a Hložek JSOU NA SEBE JAKO cizí