Úvod | Super (rubriky)

DRBY

NEJVZDÁLENĚJŠÍM účastníkem nedávného křtu cédéčka zpěváka Dalibora Jandy (48) a zároveň nejpozoruhodněji oblečeným hostem byl usměvavý mladík v maskáčích, vojenském stejnokroji. Až z Mikulova, kde vykonává od podzimu loňského roku základní vojenskou službu, dorazil do Prahy Dalibor Janda junior, 19letý zpěvákův syn. ~Nakonec jsem přece jen dostal opušťák, a tak jsem honem přijel autostopem,~ prozradil Janda junior.

NEJVĚTŠÍ radost má malířka Zoja V illalobos (53) ze svých dvou synů. ~Nedali se sice na uměleckou dráhu, ale v životě se určitě neztratí,~ poznamenala V illalobos. Mladší Manuel (19) si podal přihlášku na práva a filozofii, starší Stevan (22) studuje Fakultu mezinárodních vtahů Vysoké školy ekonomické v Praze. Oba fandí maminčině tvorbě a těší se na její nadcházející výstavu v pražském Národním technickém muzeu.

NEJKURIÓZNĚJŠÍM dárkem, který dostal v poslední době spisovatel, fotograf a nakladatel Jan Šimon Fiala (64), je stojánek na knihy, který pro něho zhotovil výtvarník Jindřich Vydra (70). Dřevo, z něhož je stojánek vytvořen, má bohatou historii. Při regulaci jihočeské vodní cesty Zlatá stoka objevil bagr v tamním rašeliništi zachovalé duby, které tu ležely 900 let. Z jejich dřeva pak Vydra vytvořil i jedinečný stojánek pro Fialu.

NEJVĚTŠÍ hrůzu míval donedávna zpěvák Shimi (28) ze sjezdového lyžování. Z dětství si totiž odnesl vážné trauma. ~Při lyžování u nás doma v Bučovicích na Vyškovsku se zranil můj kamarád,~ vyprávěl. ~Naříkal, nablízku nebyla žádná pomoc, a tak jsem ho vezl tři kilometry na sáňkách k lékaři. Sice jsem mu zachránil život, ale stejně se dodnes potýká s trvalými následky zranění.~ Letos na přelomu zimy a jara se Shimi po letech opět postavil na lyže. ~Zjistil jsem, že jsem toho zas tolik nezapomněl,~ usmíval se.

Datum vydání: 30.5.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Pavel Zedníček moderuje na domácí půdě
Prezident Jandák dělá věci naplno
Juraj Kukura ztvární roli filozofa
Kateřina Brožová dala přednost rodině
Prosím, nerušit!
Rušno kolem Kytice

Novější články z této rubriky:

Nesvadbová: On je ochoten koketovat i s popelnicí
Horníčkovi se už lépe dýchá
Tereze Pergnerové VYKRADLY BYT KAMARÁDKY
Dalibor Janda našel záhadnou TRUHLU
Michal David: Prodá své hudební dítě do Paříže?
Kotvald a Hložek JSOU NA SEBE JAKO cizí