Úvod | Super (rubriky)

DRBY

NEJTREFNĚJI se na křtu cédéčka Zelenáči v saloonu, které je kolekcí orchestrálek, skladeb výjimečně bez hlasového vkladu Miroslava Hoffmanna (66)), vyjádřil zpěvák Ivan Mládek (59). ~Je fajn, že Zelenáči natočili instrumentálky. Dobře se poslouchají v autě. Texty jejich lídra Hoffmanna jsou moc dobré a člověk, když je poslouchá za volantem, pak zapomíná řídit.~

NEJPŘEKVAPIVĚJŠÍ průběh měla před časem reklamní jízda společnosti SCHIESSER historickou tramvajovou soupravou po Praze, která předcházela velké módní přehlídce ve vozovně v pražských Střešovicích. V tramvajových vozech vyhrávala hudba, číšník během jízdy nabízel pozvaným hostům alkoholické i nealkoholické nápoje. Na každé tramvajové zastávce historická souprava zastavila, ze zadního vozu vystoupily modelky v dlouhých pelerínách, aby vzápětí přihlížejícím Pražanům i turistům odhalily, že pod nimi mají jen spodní prádlo. Na refýži na Letné se režie vymkla pořadatelům z ruky. Jeden z pasažérů, který stál venku a čekal na svou obvyklou tramvaj číslo 8, nabídl svůdné modelce pětisetkorunu.

NEJDÉLE se v poslední době smál kytarový virtuos Lubomír Brabec (48). Vymyslel pěknou ptákovinu, uspořádal koncert pod vodou. V potápěčském, se stojánkem na noty, s partiturou a starší kytarou se ponořil v jednom pražském plaveckém bazénu pod hladinu a jako zahrál. Na závěr k němu na dno bazénu dokonce připlavaly divačky, dvě potápěčky s obrovskými kyticemi. O produkci se po čase doslechli jistí čeští bohatí podnikatelé a chtěli si tenhle koncert objednat na svůj večírek. Nevěřili, že šlo jen o žert a tvrdili, že mají dost peněz i na ten nejdražší koncert.

NEJROZVERNĚJŠÍM zpěvákem se před časem při natáčení pořadu TV Nova Motocykl roku v pražském Kongresovém centru stal Vilém Čok (40). Když došlo k poruše osvětlovací techniky a natáčení bylo přerušeno, neplánovaně pobavil diváky. Sedl si na bobek, z ukazováčků si nad hlavou udělal pomyslné rohy a začal hopsat po jevišti. Publikum se mohlo umlátit smíchy. Televizní diváci tuhle improvizovanou minutovou vsuvku bohužel v záznamu nespatřili.

Datum vydání: 29.5.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Nálet na Pearl Harbor před světovou premiérou
Pohádkář Weinlich NESTÁRNE?
Do Karlových Varů přijede NASTASSJA KINSKÁ
Připálené partnerky kouzelníka Kožíška
Lety mimo
Křest cédéčka Bláhy

Novější články z této rubriky:

Nesvadbová: On je ochoten koketovat i s popelnicí
Horníčkovi se už lépe dýchá
Tereze Pergnerové VYKRADLY BYT KAMARÁDKY
Dalibor Janda našel záhadnou TRUHLU
Michal David: Prodá své hudební dítě do Paříže?
Kotvald a Hložek JSOU NA SEBE JAKO cizí