Úvod | Super (rubriky)

DRBY

NEJVĚTŠÍM předsevzetím zpěváka Shimiho (28) je udělat si co nejdříve řidičák. ~Před vojnou jsem měl možnost zdarma složit řidičské zkoušky a pak bych býval mohl jezdit na vojně i s náklaďákem,~ prozradil. ~Když jsem se ale tehdy na křižovatce nerozjel ani popáté, instruktor mě vyhodil z vozu se slovy ať jdu raději zpívat. A tak jsem na vojně zpíval, účinkoval jsem v Armádním uměleckém souboru. Teď však, jak čím dál víc koncertuji, mně začíná řidičák citelně scházet.~

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ dvojjedinou životní roli hraje Elen Černá (24). Tato modelka předvádí módní kolekce, ale zároveň působí i jako moderátorka TV 3. Před časem při společenském večeru v pražském kostele sv. Michala se blýskla v zajímavých oděvních kreacích na přehlídkovém molu a po pár minutách ve foyeru už v civilním převleku a s mikrofonem v ruce zpovídala významné hosty.

NEJVĚTŠÍM počtem vlastních kuchařských receptů, pokud jde o naše zpěvačky, se může pochlubit Eva Pilarová (61). Na sklonku letošního roku vydá další kuchařku a tím se počet jejích receptů přehoupne přes rekordní tisícovku.

NEJTAJNĚJI pracoval na svém projektu zpěvák Ramonis (19), v jehož žilách se mísí slovenská krev sarabskými a indickými předky. Rok a půl, občas o hladu, vytvářel potají svou nahrávku. Když se dostala na stůl odborníků, stal se pěveckým objevem. Jeho album Ramonis.cz je víc než náplastí na jeho dosavadní strasti. Jako jednovaječné dvojče se narodil v sedmém měsíci v Praze, nedovírala se mu chlopeň a v dětství mu chudoba a závislost otce na alkoholu ztížily život.

NEJVĚTŠÍM snem zpěváka Daniela Hůlky (33) bylo vlastnit motocykl Harley Davidson. Teď, když se mu jeho letitý sen splnil, touží vydat se na téhle báječné motorce do USA, její kolébky, a celé Státy si na ní projet. Bude na splnění tohohle svého snu zas čekat dalších pár let?

Datum vydání: 24.5.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Po stopách Maresjeva v Praze
Vetchý zase hraje
Skupina Žáha je tikající bomba
Viděli jste to v televizi také tak?
Taxi, taxi se řítí do našich kin
Zimmerman alias Bob Dylan

Novější články z této rubriky:

Nesvadbová: On je ochoten koketovat i s popelnicí
Horníčkovi se už lépe dýchá
Tereze Pergnerové VYKRADLY BYT KAMARÁDKY
Dalibor Janda našel záhadnou TRUHLU
Michal David: Prodá své hudební dítě do Paříže?
Kotvald a Hložek JSOU NA SEBE JAKO cizí