Úvod | Super (rubriky)

DRBY

NEJVÍCE žertovala na nedávné party v pražské Galerii Myslbek Milada Karasová (50), šéfka modelingové agentury Czechoslovak Models. Když se setkala s módním návrhářem Zdeňkem Kopřivou (39), který byl celý v černém, zavtipkovala: ~Doufám, že máš i černé prádlo.~ Poté, co další z hostů reagovali na její slova poznámkou, že podle nejnovějších studií by přemíra černé mohla vyvolat rakovinu, trošku zvážněla. ~O tom jsem už slyšela,~ prohlásila. ~Ženy, které preferují černé oblečení, by alespoň měly nosit hráškově zelené prádlo.~

NEJTAJEMNĚJŠÍ bylinný výtažek věnoval před časem hudebník Jaroslav Hnilička (69), sólista Orchestru Gustava Broma, svému příteli, malíři a fotografovi Karolu Benickému (61). Jeho složení zná pouze Hnilička, stačí osm kapek denně a játra jsou zas mladá. Hnilička výtažek už sám sobě ordinoval a výsledky prý byly znát.

NEJPŘEKVAPIVĚJŠÍ rozuzlení měl příběh zpěváka Milana Drobného (56), který se před časem začal odvíjet v jedné pražské nemocnici. Drobný ležel na lůžku po operaci, četl si časopis a najednou se na jeho mobilu objevila textová zpráva: Až budu zdravá, tak si vyjdeme na dvojku vína. Odepsal autorce textu, že neví, s kým má jít, že si to asi spletla. Vzápětí mu poslala další esemesku: Pane Drobný, jsem blondýnka (32) slušně vypadající a v úterý ve čtyři se sejdeme v kavárně Slavia. Neznámá. Stále nevěděl, kdo je ta dáma, a tak jí zavolal na telefonní číslo, uvedené u jejích textových zpráv. Nezvedala telefon. Místo toho mu přišla esemeska: Buďte tak tajemný jako já, sejdeme se v úterý. Neznámá. Byla středa, ve čtvrtek ho pustili z nemocnice a hned druhý den jel metrem. V e vagonu seděla krásná mladá žena. Zíral na ni, a když vystupovala, vyběhl za ní na peron. Zeptal se jí: ~Nejste abnormálně zadaná? Nemáte problémy, které bychom mohli společně řešit?~ Neznámá kráska ho šokovala svou odpovědí. ~Vydržte do úterý,~ řekla. Za dvě hodiny dostal textovou zprávu: Už se neuvidíme. Vy totiž nastoupíte na každou.

Datum vydání: 22.5.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Norové nás mají rádi
Myslikovjan podlehl orgiím
Kratochvíl si platil prvomájový průvod
Korunní princ se hněvá
Bez klavíru nedám ani ránu, říká zpěvačka Alice Springs
Bee Gees se opět vytáhli

Novější články z této rubriky:

Nesvadbová: On je ochoten koketovat i s popelnicí
Horníčkovi se už lépe dýchá
Tereze Pergnerové VYKRADLY BYT KAMARÁDKY
Dalibor Janda našel záhadnou TRUHLU
Michal David: Prodá své hudební dítě do Paříže?
Kotvald a Hložek JSOU NA SEBE JAKO cizí