Úvod | Super (rubriky)

OLYMPIC hraje za ~velkou louží~

Naši krajané mají pro Petra Jandu slabost

Legendární česká kapela Olympic je v současné době na koncertním turné po Kanadě a USA. První štací je kanadský London, v plánu mají ale především velkoměsta Toronto, Ottawu, Boston, New York, Detroit a Chicago, kde naši vyslanci rocku vystoupí dokonce dvakrát.

/PRAHA/ Celkem jedenáct koncertů chce na americkém kontinentu odehrát česká legendární kapela Olympic. Po páteční premiéře v kanadském Londonu ji zítra čeká hlavní město Ottaw a, dále už ale následují americká velkoměsta Boston, New York, Detroit a Chicago, kde vyslanci českého rocku vystoupí dvakrát. K nynějšímu turné dochází na základě ohlasu našich krajanů při loňském koncertu Olympiku v Chicagu a letos začátkem ledna v Denveru. ~Veškerou aparaturu a nástroje kromě kytar si pronajímáme na místě, pro jistotu ale s námi jede i náš zvukař,~ řekl Petr Janda před odletem. Kapela podle jeho odhadu urazí za necelé tři týdny amerického pobytu téměř 9 tisíc kilometrů. ~Mám z toho radost, protože jsem si myslel, že se do USA podívám až v důchodu jako turista, a přitom tam jedu za poslední rok už potřetí.~ Aby krajanům zůstala vzpomínka, veze s sebou kapela i nedávno natočené CD To nejlepší z Olympiku.

nejprodávanějších CD na našem trhu 10

1. Rebelové O.S.T. 2. Petr Hapka, Michal Horáček - Mohlo by tu být líp 3. Martin Maxa - C´est la vie 4. Rammstein - Mutter 5. Děda Mládek Illegal Band - Děda Mládek Illegal Band 6. Arakain - Forrest Gump 7. Barry White - Ultimate Collection 8. Petr Muk - Jizvy lásky 9. Modern Talking - America 10. Dan Bárta - Illustratosphere

Datum vydání: 25.4.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Vyhnání z ráje není jen O NAHOTĚ

Novější články z této rubriky:

Nesvadbová: On je ochoten koketovat i s popelnicí
Horníčkovi se už lépe dýchá
Tereze Pergnerové VYKRADLY BYT KAMARÁDKY
Dalibor Janda našel záhadnou TRUHLU
Michal David: Prodá své hudební dítě do Paříže?
Kotvald a Hložek JSOU NA SEBE JAKO cizí