Úvod | Super (rubriky)

Zhubnout? To nikdy nedokážu.

Ale dokážete! Nic není nemožné. Jen to chce vytrvalost, silnou vůli a také nějakou tu práci. Pouze lenost a strach mívají někdy velké oči. A navíc máte ve svém okolí jistě mnoho lidí, kteří vás v tom nenechají samotné.

Při hubnutí potřebujeme nejen odborné vedení, ale i vzájemnou pomoc a podporu druhých. Společnost STOB organizuje v mnoha městech České republiky kursy snižování nadváhy. V dobré partě jsou si hubnoucí navzájem oporou. Mimochodem společnost STOB má letos světovou premiéru, protože od ledna je organizován i kurs specializovaný pro muže. Prostřednictvím našeho seriálu se budeme snažit rozšířit takové navzájem si pomáhající skupinky do všech větších měst České republiky a rozšířit řady členů STOB klubu. Kromě odborných rad vás může tato společnost zkontaktovat s dalšími ~shazovači kil~ ve vašem městě. Pokud se o to pokusíte, slibuje vedení společnosti, že zhubnete rozumně za zhruba půl roku 5 % své váhy a navíc můžete kromě dobrého pocitu ze sebe sama získat i zajímavé ceny. Na závěr vašeho snažení nabízí STOB pro všechny hubnouti překvapení - setkání všech účastníků v Praze na Dnu zdraví pro obézní, které má již tradici, je zdarma a koná se 20. října 2001.

Takže vás dnešní úkol.

Vyplňte přihlášku a zašlete ji na adresu STOB, P. O. Box 146, 143 00, Praha 4. Pokud vám to není proti mysli, přiložte fotografii vaší současné postavy.

A na závěr ještě leden tip:

Pokud chcete kromě rad v našich novinách hubnout i podle metodiky STOB, doporučujeme vám objednat si brožury Začínáme hubnout, Energetické hodnoty potravin, Zdravě jíst zdravě žít, Vitaminy při hubnutí, Cvičení je lék, Vánoce -či jiné oslavy a kila (jedna brožura stojí 30 Kč) a audio- či videokazety s cvičením. Informace o společnosti STOB i o všech materiálech získáte na tel. 02140133 77 či na internetu www.stob.cz.

Datum vydání: 19.5.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Novější články z této rubriky:

SVĚT BYLIN LUBY SKOŘEPOVÉ
PROSKURNÍK si zaslouží náš dík
Máte smysl pro humor?
Naložená kvašená ZELENINA
Pomůže mi jitrocel,
Chraňme si svou kůži