Úvod | Super (rubriky)

Atletka Burianová pózovala nahá

Sexy tělo, dokonalá postava, pohled dravé šelmy, taková je úspěšná atletka Jitka Burianová

/PRAHA/ Atleti připravují novou image tuzemské královny sportu, kde bude nahoty víc než dost! Deník Super exkluzivně získal dvě fotografie z celé kampaně proslulého fotografa Jakuba Ludvíka, kde se to svůdnými křivkami ~hanbaté~ reprezentantky Burianové bude jenom hemžit. Fotokolekce bude představena právě dnes na pompézní tiskové konferenci v pražském hotelu Pyramida.

Proč Burianová?

Jak se deníku Super podařilo zjistit, Jitka Burianová je nejmenovanou Miss české atletiky. Muži ji obletují jako svatojánské mušky rozsvícené lucerny, dobývají ji s vidinou vášnivé noci. Velký rozruch způsobila na vyhlášení ankety Atlet roku, kam se dostavila v tak výstředních šatech, že by v nich klidně mohla přijít i na vyhlášení hollywoodských Oscarů. Permanentním náletům mužů však v pohodě odolávala, ostatně její srdce je zadané zámožnému milenci z Plzně. S kým chodí? Našla štěstí u majitele pražské diskotéky Miš-Maš na Letné, bohatého pana Hauptmana. Její přítel je ženatý, ale s manželkou nežije. Předtím se z krásy jejího těla kochal podnikatel a tenisový trenér Tomáš Petera, ale podváděl ji s další atletkou Denisou Krejčovou. Podle zdrojů blízkých deníku Super Burianová mezi atlety příliš oblíbená není. Atletky o ní tvrdí, že je to taková ~dámička~, chlapy spíš zajímají její půvabné ženské přednosti. Dozvěděli jsme se, že rodiče Jitku poměrně solidně finančně podporují. Měsíčně se tato částka údajně pohybuje kolem dvaceti tisíc korun.

Profesionálka

Jakub Ludvík, dvorní fotograf topmodelek Terezy Maxové, Simony Krainové, Jany Štefánkové, Aleny Šeredové a dalších hvězd, si spolupráci s Jitkou Burianovou nemohl vynachválit. ~ Byla pohodová a chovala se jako profesionálka. Žádný ostych, stud, ani křeč. Podle mého sportovci nemají s focením ve stylu ~jak je Bůh stvořil~ problémy především proto, že se při závodění víceméně pohybují jen ve sporém úboru... Zato některé herečky nebo zpěvačky, když mají dělat nějakou lehce obnaženou fotku, mívají zábrany. Trvá jim déle, než se uvolní, než ze sebe něco sundají. Sportovci jsou úplně jiná sorta. Je s nimi legrace, nespekulují. Z jejich chování je zřejmé, že se na své výsledky museli tvrdě nadřít a za jejich případným bohatstvím nestojí krádež nebo tunely jako u některých rádoby poctivých kapitalistů,~ odhalil zákulisí fotografování Jakub Ludvík a dodal: ~Víte, na stadionu se nedá nic ošidit. Když si s někým rozdám čtyřstovku, tak nemůžu přemýšlet o tom, jak soupeře ošulím. Nemůžu mu podrazit nohy. Buď vyhraju, nebo jsem poraženej. Není co řešit, zatímco v showbyznysu někdo vydá první cédéčko a už má hvězdné manýry. Fakt tyhle lidi fotím hrozně rád. Přímo mě to dobíjí.~

Nečekejte porno

Jakub Ludvík fotografoval i naši fotbalovou reprezentaci před odjezdem na Euro 2000, Jaromíra Jágra s Andreou Verešovou, nyní připravuje projekt se zlatými hokejisty, v jeho ateliéru se objevila imistryně světa osmistovkařka Ludmila Formanová, vbrzku chystá kolekci s oštěpařem Janem Železným. Svůdná Burianová nenavštívila fotografa sama. Přišla se svým reprezentačním kolegou, sprinterem Radkem Zachovalem. Zkoušely se všechny možné varianty, od kombinace s atletickou vlajkou, svícení hodně do temna... Vyrýsovaná těla byla dokonale naolejována, aby vyniklo to nekrásnější. V zítřejším vydání přineseme další pikantní fotografie.

JITKA BURIANOVÁ

Osobní rekord: 400 m - 50,85s Narozena: 17. 1. 1977 v Prostějově Oddíl: PSK Olymp Praha Trenér: Miroslav Zahořák

Datum vydání: 17.5.2001

Archiv článků, dnes již neexistujícího deníku Super

Starší články z této rubriky:

Dagmar Havlová: Šanci měl i Štrougal
Bude mít nos za 18 tisíc?
Komu hrozí úložiště JADERNÉHO ODPADU?
Michal David VĚŘÍ V PŘEVTĚLENÍ
Policie přišla na tajné převody peněz dua Snopková - Svoboda
Natáčení se změnilo ve skutečný HOROR!

Novější články z této rubriky:

Naštěstí nemám ženu a děti, říká Jiří Kajínek
Rána z milosti do zadku?
Polonyiová vedla sexuální maratón
Pergnerová byla zdržena s možnými dealery!
MILENEC Kořínkové prý žárlí na její úspěch
Režisér Troška není v milostné krizi